Preskočiť na obsah

#8036

Adresa
92
Stav
Rieši sa

Dobrý deň, bolo by možné, aby obec odpratala strešné late s hrebíkmi a vatu zo starej strechy školy/škôlky a popresúvala stavebný materiál bližsie k budove? Zároveň, či je možné oplotiť priestor okolo budovy aby mohli deti opäť využívať školský dvor? A tiež jama zaprataná neporiadkom zo stavby na parkovisku je nezabezpečená proti úrazu (nachádza sa hneď vedľa detského ihriska). Plánujete ju zasypať v najbližšom čase? Alebo nejako zabezpečiť ? Ďakujem veľmi pekne

Foto problému