#7275

Adresa
, , 142, Prietržka
Stav
Posúdené

Chcel by som sa opýtať či by sa dalo upraviť okolie našej ulice. Ten plot čo je ku koncu ulice a kríky prerastajuce do cesty... Rád pomôžem aj ja určite sa pridajú aj ďalší susedia... Je to tam hrozné... Vraj to patrí obci tak preto...