Preskočiť na obsah

Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY V PRIETRŽKE.

Zverejnené 12.6.2023.

Kategória

V sobotu 10.6.2023 sa naše vinohrady v Prietržke opäť premenili na rozprávkovú krajinu. Ku príležitosti Medzinárodného dňa detí Obec Prietržka v spolupráci s miestnymi organizáciami a OZ predobro zorganizovali krásny rozprávkový pochod, pre naše úžasné deti. Deti sa mohli stretnúť s Pocahontas, Princeznou ze mlejna, Andel páne, Červenou čiapočkou, Vílami a veľa ďalšími rozprávkovými bytosťami. Počas pochodu bolo pre deti pripravených veľa zaujímavých súťaží, kde za splnenie dostalo každé dieťa sladkú odmenu. Na miestnom tancplaci bolo potom pre deti pripravené opekanie špekáčikov, skákanie na nafukovacích hradoch, maľovanie na tvár a cukrová vata. Samozrejme myslelo sa aj na rodičov, pre ktorých bol pripravený guláš od našich poľovníkov a čapovaná kofola a pivo.

Aj keď počasie veľmi neprialo naše deti to neodradilo a pišli sa spoločne z rozprávkovými bytosťami zabaviť.

Touto cestou úprimne a z celého srdca ďakujem všetkým organizáciám, ktoré sa podieľali na tejto úžasnej akcii – Únia žien, Jednota dôchodcov, Gym Prietržka, Vinohradnícky spolok Prietržka, ŠKP, DHZ Prietržka, Poľovnícke združenie. Veľké ďakujem patrí OZ predobro.sk za zapožičanie nafukovacích hradov. A samozrejme veľké ďakujem patrí všetkým účinkujúcim v tomto krásnom rozprávkovom pochode, ktorý sa neváhali na chvíľu stať rozprávkovou bytosťou, aby potešili našich najmenších, naše úžasné deti.

To, že sa rozprávkový pochod podaril bolo vidieť hlavne na rozžiarených očkách a širokých úsmevov všetkých detí, ktoré v sobotu prišli k nám do rozprávkovej Prietržky. Šťastné detské tváre hovoria vždy za všetko a je to pre nás všetkých to najkrajšie poďakovanie.

Tešíme sa na budúci rok.